Menu
Menu
Koszyk
Filtr metalowy Hotpoint-Ariston 488000861321 / C00861321 457 x 185 x 8 mm
Filtr metalowy Hotpoint-Ariston 488000861321 / C00861321 457 x 185 x 8 mm
Filtr metalowy Hotpoint-Ariston 488000861321 / C00861321 457 x 185 x 8 mm
Filtr metalowy Hotpoint-Ariston 488000861321 / C00861321 457 x 185 x 8 mm
W magazynie

Filtr metalowy Hotpoint-Ariston 488000861321 / C00861321 457 x 185 x 8 mm

  • Marka: Hotpoint
  • | Model: 488000861321
Model : 488000861321
(0)
54,83zł
Zawsze najlepsza cena
Cena netto: 44,58zł
Odkryj tutaj naszą alternatywę marki własnej!

Filtr metalowy Alapure pasujący do Hotpoint-Ariston 488000861321 / C00861321 457 x 185 x 8 mm

48,03zł
Wskazówka!
Odkryj tutaj naszą korzystną alternatywę marki własnej
Op Voorraad
2 x 43,64zł
87,29zł
You save 20%
3 x 39,26zł
117,77zł
You save 28%
4 x 34,87zł
139,49zł
You save 36%
Filtr metalowy Hotpoint-Ariston 488000861321 / C00861321 457 x 185 x 8 mm
54,83zł
Bezpłatna wysyłka od 40
Zamówione przed 17:00, dostarczone jutro*
Zawsze najlepsza cena
WebwinkelKeur
9.0 / 10 na 65598 opinii

Filtr metalowy Hotpoint-Ariston 488000861321 / C00861321 457 x 185 x 8 mm

Ten wysokiej jakości metalowy filtr przeciwtłuszczowy idealnie nadaje się do usuwania cząstek tłuszczu i oleju z powietrza powstającego podczas gotowania. Dzięki solidnemu, odpornemu na wysoką temperaturę materiałowi okap kuchenny zachowuje optymalną wydajność, a rozprzestrzenianie się zapachów kuchennych i tłuszczu zostaje znacznie ograniczone. Dzięki temu Twoja kuchnia pozostaje czysta, świeża i higieniczna.

Filtr jest łatwy w czyszczeniu i odporny na wysokie temperatury, co zapewnia mu długą żywotność. Regularne czyszczenie zapobiega zatykaniu się przez opary tłuszczu i chroni zarówno filtr, jak i samą okap. Filtr można czyścić ręcznie lub umieścić w zmywarce.

W celu dokładnego czyszczenia zalecamy stosowanie środka do odtłuszczania filtrów okapów kuchennych Alapure. Środek ten szybko i bezpiecznie usuwa uporczywy tłuszcz oraz resztki potraw, nie powodując korozji metalu. Aby uzyskać najlepszy efekt, należy postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami:

  1. Dodaj 250 ml środka do odtłuszczania filtrów okapów kuchennych Alapure do 5 litrów ciepłej wody.

  2. Całkowicie zanurz filtry w roztworze.

  3. Pozostaw filtry w roztworze na około 30 minut, aby tłuszcz i zanieczyszczenia się rozpuściły.

  4. Dokładnie wypłucz filtry letnią wodą.

  5. Przed ponownym zamontowaniem należy je całkowicie osuszyć i pozostawić do wyschnięcia.

Chcesz umyć filtr w zmywarce? Umieść go zabrudzoną stroną do dołu i ustaw standardowy program w temperaturze maksymalnie 50°C. Aby uniknąć plam lub osadu, upewnij się, że w zmywarce nie ma jednocześnie sztućców ani naczyń. Niewielkie przebarwienia metalu są normalne i nie mają wpływu na działanie filtra.

Wskazówka: Czy filtr jest pokryty niebieską folią ochronną? Należy ją usunąć przed użyciem. Folia służy wyłącznie do ochrony podczas transportu.

Geschikt voor


AristonAH 60AQ882120000
BauknechtDBAH 62 LTX859991550410
BauknechtDBAH 64 AM X857959801000
BauknechtDBAH 64 AMX857959801000
BauknechtDBAH 65 AM X857959701000
BauknechtDBAH 65 AMX857959701000
BauknechtDBAH 65 LMX859991558870
BauknechtDNHI 3260 S857400101000
BauknechtDNHI 3260 SG857400101000
Elica208341304401 PRF 0041852523100080
Elica208341304402 PRF 0041852523100090
Elica208341304403 PRF 0041852523100100
Elica208341304407 PRF 0041852523103220
Elica208341304408 PRF 0041852523103210
Elica208341304409 PRF 0041852523103200
Elica208341304411 PRF 0057852523103830
Elica208341404401 PRF 0041852523103180
Elica208341404405 PRF 0057852523103850
Elica208341504405 PRF 0041852523103900
Elica208341504406 PRF 0041852523103910
Elica208341504407 PRF 0041852523103920
Elica208341504408 PRF 0041852523103930
Elica208341604401 PRF 0041852523103940
Elica208341604404 PRF 0041852523109270
Elica208341704401 PRF 0041852523103970
Elica208341704404 PRF 0041852523104000
Elica208342204401 PRF 0037852523104020
Elica208342204405 PRF 0037852523101380
Elica208342204408 PRF 0037852523101410
Elica208342204411 PRF 0037852523101440
Elica208342204413 PRF 0037852523101460
Elica208342204419 PRF 0093852523105260
Elica208342204422 PRF 0093852523105290
Elica208342204423 PRF 0094852523105300
Elica208342204424 PRF 0094852523105310
Elica208342204427 PRF 0098852523105580
Elica208342204429 PRF 0102852523112400
Elica208342204430 PRF 0112852523111000
Elica208342204433 PRF 0037852523110850
Elica208342204434 PRF 0037852523110730
Elica208342204439 PRF 0037852523110790
Elica208342204440 PRF 00379852523110800
Elica208342204440 PRF00379852523110800
Elica208342204448 PRF 0094852523112020
Elica208342204449 PRF 0094852523112030
Elica208342204452 PRF 00988852523116272
Elica208342204455 PRF 0116852523110640
Elica208342204456 PRF 0112852523113920
Elica208342204457 PRF 01244852523115100
Elica208342204457 PRF01244852523115100
Elica208342204460 PRF 01245852523115140
Elica208342204460 PRF01245852523115140
Elica208342204462 PRF 01260858946102640
Elica208342246602 PRF 0045852523106330
Elica208342246603 PRF 0045852523106340
Elica208342246605 PRF 0078852523105030
Elica208342246607 PRF 0093852523106360
Elica208342246609 PRF 0093852523106380
Elica208342246610 PRF 0105852523110100
Elica208342246614 PRF 00456852523110101
Elica208342246614 PRF00456852523110101
Elica208342246615 PRF 00456852523110102
Elica208342246615 PRF00456852523110102
Elica208342246619 PRF 01052852523110103
Elica208342246619 PRF01052852523110103
Elica208342246903 PRF 0080852523107370
Elica208342246904 PRF 0080852523107410
Elica208342246905 PRF 0080852523113930
Elica208342246906 PRF 0080852523113940
Elica208342261101 PRF 0037852523113760
Elica208342804401 PRF 0038852523104610
Elica208342804403 PRF 0038852523104630
Elica208342804404 PRF 0038852523104640
Elica208342804408 PRF 0095852523105760
Elica208342804409 PRF 0098852523105430
Elica208342804411 PRF 0095852523112070
Elica208342804418 PRF 0098858946100080
Elica208342804428 PRF 01260852523116273
Elica208342846601 PRF 0095852523106430
Elica208355404482 PRF 01344852523115196
Elica208355404483 PRF 01344852523115197
Elica208355404508 PRF 01366858946102290
Elica208355404508 PRF01366858946102290
Elica208355404578 PRF 00379858946102821
Elica208355404578 PRF00379858946102821
Elica208355404698 PRF 00379852523112245
Elica208355404700 PRF 00988852523112247
Elica208355404787 PRF 00388858946100061
Elica208355404787 PRF00388858946100061
Elica208355404878 PRF 00940852523108387
Elica208355404881 PRF 01165852523108506
Elica208355404882 PRF 01244852523108507
Elica208355404885 PRF 01245852523108133
Elica208355404886 PRF 01260852523108134
Elica208355404910 PRF 01344852523116389
Elica208355404911 PRF 01344852523116388
Elica208355405021 PRF 00958858946103292
Elica208355405149 PRF 00379858946102625
Elica208355405159 PF 004567858946102737
Elica208355405160 PRF 00456858946102738
Elica208355405248 PRF 00418852523116415
Elica208355405250 PRF 00418852523116417
Elica208355405296 PRF 00418858946102929
Elica208355405298 PRF 00419858946102932
Elica208355405300 PRF 00419858946102934
Elica208355405314 PRF 00940858946102643
Elica208355405382 PRF 01531852523109908
Elica208355405423 PRF 00379852523116384
Elica208355405425 PRF 00988858946100419
Elica208355405428 PRF 00456852523106289
Elica208355405469 PRF 01244852523116447
Elica208355405472 PF 012454852523116451
Elica208355405483 PRF 00379852523116454
Elica208355405486 PRF 01165852523116456
Elica208355405487 PRF 01366852523116457
Elica208355405578 PRF 0094858946103106
Elica208355405630 PRF 01554858946100042
HotpointHSFXAQ882150000
HotpointHSFX 1AQ882150000
Hotpoint Ariston869990882150869990882150
Hotpoint Ariston869991559300869991559300
Hotpoint AristonAH 60 CMXAQ840020000
Hotpoint AristonAH 60 CMXHAAQ840020000
Hotpoint AristonAH 61 CMXAQ840050000
Hotpoint AristonAH 61 CMXHAAQ840050000
Hotpoint AristonAH 62 CMXAQ840000000
Hotpoint AristonAH 62 CMXHAAQ840000000
Hotpoint AristonAQ 882150000AQ882150000
Hotpoint AristonHSFXHSFX
Hotpoint AristonTH 6CMXAQ840010000
Hotpoint AristonTH 6CMXHAAQ840010000
IgnisAKS 480857948001000
IgnisAKS 480857948001001
IgnisAKS 480857948001010
IgnisAKS 480 IX 1859991558250
Ikea002.446.73 HD UT00 60S00244673HDUT0060S
Ikea002.446.73 HD UT00 60S IK857956301000
Ikea002.446.73HDUT0060SIK857956301000
Ikea203.046.2320304623
Ikea203.046.23 HD UT01 60S20304623HDUT0160S
Ikea203.046.23 HD UT01 60S IK857956301100
Ikea203.046.23 HD UT01 60S IK857956301101
Ikea203.046.23HDUT0160SIK857956301100
Ikea203.046.23HDUT0160SIK857956301101
Ikea302.819.18857956353000
Ikea302.819.1830281918
Ikea304.624. HD UT41 60S304624HDUT4160S
Ikea304.624. HD UT41 60S IK857956316100
Ikea304.624.HDUT4160SIK857956316100
Ikea502.446.7550244675
Ikea502.446.75 HD UT40 60S50244675HDUT4060S
Ikea502.446.75 HD UT40 60S IK857956316000
Ikea502.446.75HDUT4060SIK857956316000
Ikea703.046.25 HD UT11 60S70304625HDUT1160S
Ikea703.046.25 HD UT11 60S IK857956315100
Ikea703.046.25HDUT1160SIK857956315100
Ikea802.446.7480244674
Ikea802.446.74 HD UT10 60S80244674HDUT1060S
Ikea802.446.74 HD UT10 60S IK857956315000
Ikea802.446.74HDUT1060SIK857956315000
Ikea857 956 3085795630
Ikea857 956 3185795631
Ikea903.221.5790322157
Ikea903.221.57857956353100
IkeaHDUT0060SHDUT0060S
IkeaHDUT0160SHDUT0160S
IkeaHDUT1060SHDUT1060S
IkeaHDUT1160SHDUT1160S
IkeaHDUT4060SHDUT4060S
IkeaPRF0025394CPRF0025394C
IkeaUTDRAG 20304623 EI856730600580
IkeaUTDRAG00304624856730600600
IkeaUTDRAG20304623EI856730600580
IkeaUTDRAG70304625856730600590
IndesitH461 IX 1AQ882140000
IndesitIT 6AMXAQ839200000
IndesitIT6AMXAQ839200000
PRIVILEGDGAH 55 AM X857970801001
PRIVILEGDGAH 55 AM X857970801000
PRIVILEGDGAH 55 AMX857970801001
PRIVILEGDGAH 55 AMX857970801000
PRIVILEGDGAH 66 AM X857971901000
PRIVILEGDGAH 66 AM X857971901001
PRIVILEGDGAH 66 AMX857971901000
PRIVILEGDGAH 66 AMX857971901001
PRIVILEGDGAH 66 LMX859991558820
Privileg DGAH 55 AMX857970801000
Privileg DGAH 55 AMX857970801001
Privileg DGAH 66 AMX857971901001
Privileg DGAH 66 AMX857971901000
Privileg DGAH 66 LMX859991558820
ScholtesHSG 89AQ875600000
ScholtesHSG 89 1AQ875600000
Whirlpool208341304401 PRF 0041852523100080
Whirlpool208341304401 PRF 0041208341304401PRF0041
Whirlpool208341304402 PRF 0041852523100090
Whirlpool208341304402 PRF 0041208341304402PRF0041
Whirlpool208341304403 PRF 0041852523100100
Whirlpool208341304403 PRF 0041208341304403PRF0041
Whirlpool208341304407 PRF 0041208341304407PRF0041
Whirlpool208341304407 PRF 0041852523103220
Whirlpool208341304408 PRF 0041208341304408PRF0041
Whirlpool208341304408 PRF 0041852523103210
Whirlpool208341304409 PRF 0041208341304409PRF0041
Whirlpool208341304409 PRF 0041852523103200
Whirlpool208341304411 PRF 0057208341304411PRF0057
Whirlpool208341304411 PRF 0057852523103830
Whirlpool208341404401 PRF 0041208341404401PRF0041
Whirlpool208341404401 PRF 0041852523103180
Whirlpool208341404405 PRF 0057208341404405PRF0057
Whirlpool208341404405 PRF 0057852523103850
Whirlpool208341504405 PRF 0041208341504405PRF0041
Whirlpool208341504405 PRF 0041852523103900
Whirlpool208341504406 PRF 0041208341504406PRF0041
Whirlpool208341504406 PRF 0041852523103910
Whirlpool208341504407 PRF 0041208341504407PRF0041
Whirlpool208341504407 PRF 0041852523103920
Whirlpool208341504408 PRF 0041208341504408PRF0041
Whirlpool208341504408 PRF 0041852523103930
Whirlpool208341604401 PRF 0041208341604401PRF0041
Whirlpool208341604401 PRF 0041852523103940
Whirlpool208341604404 PRF 0041852523109270
Whirlpool208341604404 PRF 0041208341604404PRF0041
Whirlpool208341704401 PRF 0041852523103970
Whirlpool208341704401 PRF 0041208341704401PRF0041
Whirlpool208341704404 PRF 0041852523104000
Whirlpool208341704404 PRF 0041208341704404PRF0041
Whirlpool208342204401 PRF 0037208342204401PRF0037
Whirlpool208342204401 PRF 0037852523104020
Whirlpool208342204405 PRF 0037852523101380
Whirlpool208342204405 PRF 0037208342204405PRF0037
Whirlpool208342204408 PRF 0037208342204408PRF0037
Whirlpool208342204408 PRF 0037852523101410
Whirlpool208342204411 PRF 0037208342204411PRF0037
Whirlpool208342204411 PRF 0037852523101440
Whirlpool208342204413 PRF 0037852523101460
Whirlpool208342204413 PRF 0037208342204413PRF0037
Whirlpool208342204419 PRF 0093852523105260
Whirlpool208342204419 PRF 0093208342204419PRF0093
Whirlpool208342204422 PRF 0093852523105290
Whirlpool208342204422 PRF 0093208342204422PRF0093
Whirlpool208342204423 PRF 0094852523105300
Whirlpool208342204423 PRF 0094208342204423PRF0094
Whirlpool208342204424 PRF 0094852523105310
Whirlpool208342204424 PRF 0094208342204424PRF0094
Whirlpool208342204427 PRF 0098852523105580
Whirlpool208342204427 PRF 0098208342204427PRF0098
Whirlpool208342204429 PRF 0102208342204429PRF0102
Whirlpool208342204429 PRF 0102852523112400
Whirlpool208342204430 PRF 0112208342204430PRF0112
Whirlpool208342204433 PRF 0037852523110850
Whirlpool208342204433 PRF 0037208342204433PRF0037
Whirlpool208342204434 PRF 0037852523110730
Whirlpool208342204434 PRF 0037208342204434PRF0037
Whirlpool208342204439 PRF 0037852523110790
Whirlpool208342204439 PRF 0037208342204439PRF0037
Whirlpool208342204448 PRF 0094208342204448PRF0094
Whirlpool208342204448 PRF 0094852523112020
Whirlpool208342204448 PRF 0094852523112760
Whirlpool208342204449 PRF 0094852523112030
Whirlpool208342204449 PRF 0094208342204449PRF0094
Whirlpool208342204449 PRF 0094852523113060
Whirlpool208342204455 PRF 0116208342204455PRF0116
Whirlpool208342204455 PRF 0116852523110640
Whirlpool208342204456 PRF 0112208342204456PRF0112
Whirlpool208342204456 PRF 0112852523113920
Whirlpool208342204457 PRF 01244208342204457PRF01244
Whirlpool208342204460 PRF 01245208342204460PRF01245
Whirlpool208342246602 PRF 0045852523106330
Whirlpool208342246602 PRF 0045208342246602PRF0045
Whirlpool208342246603 PRF 0045208342246603PRF0045
Whirlpool208342246603 PRF 0045852523106340
Whirlpool208342246605 PRF 0078208342246605PRF0078
Whirlpool208342246605 PRF 0078852523105030
Whirlpool208342246607 PRF 0093852523106360
Whirlpool208342246607 PRF 0093208342246607PRF0093
Whirlpool208342246609 PRF 0093208342246609PRF0093
Whirlpool208342246609 PRF 0093852523106380
Whirlpool208342246610 PRF 0105208342246610PRF0105
Whirlpool208342246610 PRF 0105852523110100
Whirlpool208342246903 PRF 0080208342246903PRF0080
Whirlpool208342246903 PRF 0080852523107370
Whirlpool208342246904 PRF 0080208342246904PRF0080
Whirlpool208342246904 PRF 0080852523107410
Whirlpool208342246905 PRF 0080208342246905PRF0080
Whirlpool208342246905 PRF 0080852523113930
Whirlpool208342246906 PRF 0080852523113940
Whirlpool208342246906 PRF 0080208342246906PRF0080
Whirlpool208342261101 PRF 0037208342261101PRF0037
Whirlpool208342804401 PRF 0038852523104610
Whirlpool208342804401 PRF 0038208342804401PRF0038
Whirlpool208342804403 PRF 0038852523104630
Whirlpool208342804403 PRF 0038208342804403PRF0038
Whirlpool208342804404 PRF 0038208342804404PRF0038
Whirlpool208342804404 PRF 0038852523104640
Whirlpool208342804408 PRF 0095208342804408PRF0095
Whirlpool208342804408 PRF 0095852523105760
Whirlpool208342804409 PRF 0098208342804409PRF0098
Whirlpool208342804409 PRF 0098852523105430
Whirlpool208342804411 PRF 0095208342804411PRF0095
Whirlpool208342804411 PRF 0095852523112070
Whirlpool208342804418 PRF 0098208342804418PRF0098
Whirlpool208342804421 PRF 00388858946100680
Whirlpool208342804423 PRF 00940858946100700
Whirlpool208342804425 PRF 00980858946100720
Whirlpool208342804427 PRF 00958858946100820
Whirlpool208342846601 PRF 0095852523106430
Whirlpool208342846601 PRF 0095208342846601PRF0095
Whirlpool208342846602 PRF 00958858946100770
Whirlpool2208342204440 PRF 0032208342204440PRF003
Whirlpool2208342204440 PRF 003852523110800
Whirlpool3BT 263 MX858946100640
Whirlpool859991551250859991551250
WhirlpoolAKR 469857846901000
WhirlpoolAKR 469AKR469
WhirlpoolAKR 469857846901010
WhirlpoolAKR 469 W857846901010
WhirlpoolAKR 5390857871149000
WhirlpoolAKR 5390AKR5390
WhirlpoolAKR 5390857871149001
WhirlpoolAKR 53901859991568520
WhirlpoolAKR 634 GY 3859991551330
WhirlpoolAKR 6390857874949000
WhirlpoolAKR 6390857874949001
WhirlpoolAKR 6390AKR6390
WhirlpoolAKR 63901859991568530
WhirlpoolAKR 747857874718002
WhirlpoolAKR 747AKR747
WhirlpoolAKR 747857874718000
WhirlpoolAKR 747857874718001
WhirlpoolAKR 747859991558540
WhirlpoolAKR 749857874918011
WhirlpoolAKR 749857874918000
WhirlpoolAKR 749859991551230
WhirlpoolAKR 749857874918010
WhirlpoolAKR 749AKR749
WhirlpoolAKR 749857874918001
WhirlpoolAKR 749857874901000
WhirlpoolAKR 749859991551270
WhirlpoolAKR 749 W857874918000
WhirlpoolAKR 749 WAKR749W
WhirlpoolAKR 749 W857874918001
WhirlpoolAKR 7491859991551250
WhirlpoolHAHTT 64859991558960
WhirlpoolHD UT 10 60 SQ0903020000
text_table_info

Recenzje

(0)
Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie? Zadaj pytanie za pośrednictwem czat lub zadzwoń do naszego działu obsługi klienta
meer-weten
The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.
Name
Email