Menu
Menu
Koszyk
Filtr metalowy Whirlpool 507 x 177 x 9 mm 481248058402
W magazynie

Filtr metalowy Whirlpool 507 x 177 x 9 mm 481248058402

  • Marka: Whirlpool
  • | Model: 481248058402
Model : 481248058402
(0)
148,92zł
Zawsze najlepsza cena
Cena netto: 121,07zł
Op Voorraad
2 x 144,53zł
289,06zł
You save 3%
3 x 135,76zł
407,27zł
You save 9%
Filtr metalowy Whirlpool 507 x 177 x 9 mm 481248058402
148,92zł
Bezpłatna wysyłka od 40
Zamówione przed 17:00, dostarczone jutro*
Zawsze najlepsza cena
WebwinkelKeur
9.0 / 10 na 65598 opinii

Filtr metalowy Whirlpool 507 x 177 x 9 mm 481248058402

Metalowy filtr tłuszczowy został specjalnie zaprojektowany, aby skutecznie filtrować cząsteczki tłuszczu i oleju z powietrza podczas gotowania. Dzięki wytrzymałemu, odpornym na wysoką temperaturę materiałowi okap kuchenny zachowuje optymalną wydajność, a zapachy gotowania i pozostałości tłuszczu są znacznie ograniczone. Przyczynia się to do utrzymania świeżego, czystego i zdrowego środowiska w kuchni.

Solidny metal jest łatwy w czyszczeniu i odporny na wysokie temperatury, co znacznie wydłuża żywotność filtra. Regularne czyszczenie filtra zapobiega zatykaniu się go przez opary tłuszczu i chroni okap kuchenny. Filtr można myć zarówno ręcznie, jak i w zmywarce.

Aby zapewnić dokładne i bezpieczne czyszczenie, zalecamy stosowanie środka do odtłuszczania filtrów okapów kuchennych Alapure. Ten silny, ale bezpieczny środek usuwa uporczywy tłuszcz i resztki po gotowaniu bez uszkadzania metalu. Aby uzyskać najlepszy efekt, wykonaj następujące czynności:

  1. Dodaj 250 ml środka odtłuszczającego do filtrów okapowych Alapure do 5 litrów ciepłej wody.

  2. Całkowicie zanurz filtr w roztworze.

  3. Pozostaw filtr w roztworze na około 30 minut, aby tłuszcz i zanieczyszczenia się rozpuściły.

  4. Dokładnie wypłucz filtr letnią wodą.

  5. Przed ponownym zamontowaniem filtra należy go całkowicie osuszyć i pozostawić do wyschnięcia.

Wolisz wyczyścić filtr w zmywarce? Umieść go w niej z zabrudzoną stroną skierowaną w dół i ustaw standardowy program w temperaturze do maksymalnie 50°C. Upewnij się, że w zmywarce nie są jednocześnie myte sztućce ani naczynia, aby zapobiec powstawaniu osadu lub plam. Uwaga: metalowe filtry mogą ulec odbarwieniu w zmywarce; nie ma to wpływu na ich działanie ani skuteczność.

Uwaga: Czy filtr jest pokryty niebieską folią ochronną? Należy ją usunąć przed użyciem. Folia służy wyłącznie do ochrony podczas transportu.

Geschikt voor


BauknechtMHC 6612855833001711
BauknechtMHC 6612855833001712
BauknechtMHC 6612855833001211
BauknechtMHC 6612855833001212
BauknechtMHC 6622855833501712
BauknechtMHC 6622855833501211
BauknechtMHC 6622855833501212
BauknechtMHC 6622855833501711
BauknechtMHC 8460855833516712
BauknechtMHC 8460855833516411
BauknechtMHC 8460855833516412
BauknechtMHC 8460855833516211
BauknechtMHC 8460855833516711
BauknechtMHC 8460855833516212
BauknechtMHC 8812855833201712
BauknechtMHC 8812855833201911
BauknechtMHC 8812855833201910
BauknechtMHC 8812855833201711
BauknechtMHC 8822855833816411
BauknechtMHC 8822855833816921
BauknechtMHC 8822855833816910
BauknechtMHC 8822855833816920
BauknechtMHC 8822855833816711
BauknechtMHC 8822855833816941
BauknechtMHC 8822855833801711
BauknechtMHC 8822855833816712
BauknechtMHC 8822855833816940
BauknechtMHC 8822855833816211
BauknechtMHC 8822855833816911
BauknechtMHC 8822855833816212
BauknechtMHC 8822855833801712
BauknechtMHC 8822855833816412
BauknechtMHC 8823855833801910
BauknechtMHC 8823855833801911
BauknechtMHS 8460855833116711
CylindaIMF 80 RF859108819722
CylindaIMF 80 RF859108819721
CylindaIMF 80 RF859108819711
ElicaUNO853897501492
ElicaUNO BL/F/ 60853897501492
IkeaAVM 971 BL853897101492
IkeaMBF 200 S 601.158.52853896001773
IkeaMBF 200 S 601.158.52853896001772
IkeaMBF 200 S 601.158.52853896001771
IkeaMBF 200S853896001773
IkeaMBF 200S853896001771
IkeaMBF 200S853896001772
KuppersbuschMWGD 750 0E854196301713
KuppersbuschMWGD 750 OE854196301712
KuppersbuschMWGD 750 OE854196301711
Whirlpool208297104401 AME 284851428401000
WhirlpoolAVM 960853896029791
WhirlpoolAVM 960853896001791
WhirlpoolAVM 960853896001900
WhirlpoolAVM 960853896001792
WhirlpoolAVM 960853896001901
WhirlpoolAVM 960853896001793
WhirlpoolAVM 961853896101291
WhirlpoolAVM 961853896101292
WhirlpoolAVM 961 W853896101291
WhirlpoolAVM 961 W853896101292
WhirlpoolAVM 962853896201791
WhirlpoolAVM 962853896201792
WhirlpoolAVM 965Q0907800002
WhirlpoolAVM 965853896515791
WhirlpoolAVM 965853896501792
WhirlpoolAVM 965853896501491
WhirlpoolAVM 965853896501793
WhirlpoolAVM 965853896515792
WhirlpoolAVM 965853896510791
WhirlpoolAVM 965853896501492
WhirlpoolAVM 965853896501291
WhirlpoolAVM 965853896561791
WhirlpoolAVM 965Q0907800001
WhirlpoolAVM 965853896510792
WhirlpoolAVM 965853896501791
WhirlpoolAVM 965853896501292
WhirlpoolAVM 965853896561792
WhirlpoolAVM 965 IX853896515792
WhirlpoolAVM 966853896601292
WhirlpoolAVM 966853896610901
WhirlpoolAVM 966853896610940
WhirlpoolAVM 966853896601291
WhirlpoolAVM 966Q0907810001
WhirlpoolAVM 966853896610792
WhirlpoolAVM 966853896610941
WhirlpoolAVM 966853896601491
WhirlpoolAVM 966Q0907820001
WhirlpoolAVM 966853896610900
WhirlpoolAVM 966853896610791
WhirlpoolAVM 966Q0907810002
WhirlpoolAVM 971853897101791
WhirlpoolAVM 971853897101792
WhirlpoolAVM 971853897101291
WhirlpoolAVM 971853897101492
WhirlpoolAVM 971853897101793
WhirlpoolAVM 971853897101491
WhirlpoolAVM 971 W853897101291
WhirlpoolAWM 966853896615791
WhirlpoolMBF 200 S853896001772
WhirlpoolMBF 200 S853896001771
WhirlpoolMBF 200 S853896001773
WhirlpoolUNO BL853897501491
WhirlpoolYUMV 4084859127097711
WhirlpoolYUMV 4084859127097900
text_table_info

Recenzje

(0)
Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie? Zadaj pytanie za pośrednictwem czat lub zadzwoń do naszego działu obsługi klienta
meer-weten
The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.
Name
Email