Menu
Menu
Koszyk
Filtr węglowy do odkurzacza Hoover KFC6961 / 35602288 (2 szt.)
Filtr węglowy do odkurzacza Hoover KFC6961 / 35602288 (2 szt.)
Filtr węglowy do odkurzacza Hoover KFC6961 / 35602288 (2 szt.)
Filtr węglowy do odkurzacza Hoover KFC6961 / 35602288 (2 szt.)
Filtr węglowy do odkurzacza Hoover KFC6961 / 35602288 (2 szt.)
Filtr węglowy do odkurzacza Hoover KFC6961 / 35602288 (2 szt.)
Filtr węglowy do odkurzacza Hoover KFC6961 / 35602288 (2 szt.)
Filtr węglowy do odkurzacza Hoover KFC6961 / 35602288 (2 szt.)
Filtr węglowy do odkurzacza Hoover KFC6961 / 35602288 (2 szt.)
Filtr węglowy do odkurzacza Hoover KFC6961 / 35602288 (2 szt.)
W magazynie

Filtr węglowy do odkurzacza Hoover KFC6961 / 35602288 (2 szt.)

  • Marka: Hoover
  • | Model: 35602288
Model : 35602288
(220)
103,08zł
Zawsze najlepsza cena
Cena netto: 83,80zł
Odkryj tutaj naszą alternatywę marki własnej!

Filtr węglowy Alapure pasujący do filtra węglowego Hoover KFC6961 / 35602288

46,06zł
Wskazówka!
Odkryj tutaj naszą korzystną alternatywę marki własnej
Op Voorraad
2 x 98,69zł
197,39zł
You save 4%
3 x 94,31zł
282,92zł
You save 9%
4 x 85,53zł
342,14zł
You save 17%
Filtr węglowy do odkurzacza Hoover KFC6961 / 35602288 (2 szt.)
103,08zł
Bezpłatna wysyłka od 40
Zamówione przed 17:00, dostarczone jutro*
Zawsze najlepsza cena
WebwinkelKeur
9.0 / 10 na 65647 opinii

Oferta marki własnej Dodatkowa korzyść

Filtr węglowy Hoover KFC6961 / 35602288 (2 szt.)

Filtr okapu kuchennego marki Hoover został zaprojektowany w celu skutecznego oczyszczania powietrza zasysanego przez okap. Podczas gotowania uwalniają się cząsteczki tłuszczu, kurz i inne zanieczyszczenia. Filtr zapewnia ich wychwycenie, zanim powietrze ponownie trafi do kuchni. Filtr do okapu kuchennego marki Hoover składa się z kilku warstw filtrujących, w tym filtra węglowego.

Filtr węglowy zawiera węgiel aktywny, który jest specjalnie przeznaczony do pochłaniania zapachów kuchennych i innych niepożądanych substancji z powietrza. Dzięki dużej powierzchni węgla cząsteczki zapachów są zatrzymywane, dzięki czemu powietrze powracające do kuchni pozostaje świeższe. Aby zapewnić optymalne działanie, zaleca się regularną wymianę filtra węglowego, w zależności od częstotliwości użytkowania okapu.

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapoznaj się z pełną ofertąproduktów marki Hoover.

Geschikt voor


CandyCBT 602036900829
CandyCBT 62536900945
CandyCBT 62536901048
CandyCBT 62536901049
CandyCBT60202X0736900829
CandyCBT60RX-0736901872
CandyCBT625/2B/136901737
CandyCBT625/2X DE36901776
CandyCBT625/2X/136901741
CandyCBT625/2X/1/4U36901873
CandyCBT625/2X/1/UK36901854
CandyCBT6252B36901049
CandyCBT6252W36901048
CandyCBT6252W136901739
CandyCBT6252X36900945
CandyCCE 100 NN36900994
CandyCCE 100 NX36900992
CandyCCE 110436900991
CandyCCE 110436900993
CandyCCE 11636901017
CandyCCE 11636901874
CandyCCE 11636901015
CandyCCE 11736900982
CandyCCE 11936900984
CandyCCE 11936900985
CandyCCE 1636900850
CandyCCE 1636900852
CandyCCE 1636900851
CandyCCE 1636900744
CandyCCE 1936900745
CandyCCE 1936900441
CandyCCE 60 NN36901018
CandyCCE 60 NX36901653
CandyCCE 60 NX36901638
CandyCCE 60 NX36901016
CandyCCE 70 NX36900983
CandyCCE 90 NN36900986
CandyCCE 90 NX36900987
CandyCCE 90 NX36901654
CandyCCE116/1X DE36901781
CandyCCE119/1X DE36901780
CandyCCH 6MX ALG36901885
CandyCCH 6MX ALG36901886
CandyCCR 61736900943
CandyCCR 617 X36900812
CandyCCR6171X36900943
CandyCCR617X36900812
CandyCDG6CBG36901644
CandyCDG6MB36901670
CandyHJA248036900480
CandyHJA2480136900671
CandyLAM230236900966
CandyLAM2401136900668
CandyLAM241036900967
CandyNBT6252NX36901561
CandyNBT6252NX136901822
HooverHBT6RX36901982
HooverHBT6RX/136901983
HooverHHT 630036901053
HooverHHT6300/2X/136901789
HooverHHT63002X36901053
RosieresRHT 630036901050
RosieresRHT 630036901051
RosieresRHT 630036901052
RosieresRHT 6300 /2L36901051
RosieresRHT 6300 /2L36901052
RosieresRHT 6300 /2L36901050
RosieresRHT63002LIN36901050
RosieresRHT63002LINALG36901673
RosieresRHT63002LPN36901051
RosieresRHT63002LPN136901808
RosieresRHT63002LPNALG36901674
RosieresRHT63002LRB36901052
text_table_info

Recenzje

(220)
Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie? Zadaj pytanie za pośrednictwem czat lub zadzwoń do naszego działu obsługi klienta
meer-weten
The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.
Name
Email