Menu
Menu
Koszyk
Filtr węglowy Electrolux ECFB02ST / 89992564  / Model 190 / ECFB02 (2 szt.)
Filtr węglowy Electrolux ECFB02ST / 89992564  / Model 190 / ECFB02 (2 szt.)
Filtr węglowy Electrolux ECFB02ST / 89992564  / Model 190 / ECFB02 (2 szt.)
Filtr węglowy Electrolux ECFB02ST / 89992564  / Model 190 / ECFB02 (2 szt.)
Filtr węglowy Electrolux ECFB02ST / 89992564  / Model 190 / ECFB02 (2 szt.)
Filtr węglowy Electrolux ECFB02ST / 89992564  / Model 190 / ECFB02 (2 szt.)
Filtr węglowy Electrolux ECFB02ST / 89992564  / Model 190 / ECFB02 (2 szt.)
Filtr węglowy Electrolux ECFB02ST / 89992564  / Model 190 / ECFB02 (2 szt.)
Filtr węglowy Electrolux ECFB02ST / 89992564  / Model 190 / ECFB02 (2 szt.)
Filtr węglowy Electrolux ECFB02ST / 89992564  / Model 190 / ECFB02 (2 szt.)
W magazynie

Filtr węglowy Electrolux ECFB02ST / 89992564 / Model 190 / ECFB02 (2 szt.)

  • Marka: Electrolux
  • | Model: ECFB02ST
Model : ECFB02ST
(176)
76,76zł
Zawsze najlepsza cena
Cena netto: 62,41zł
Odkryj tutaj naszą alternatywę marki własnej!

Filtr węglowy Alapure pasujący do modelu Electrolux ECFB02ST / 89992564 / 9029798775 / Model 190 / ECFB02 (2 szt.)

56,80zł
Wskazówka!
Odkryj tutaj naszą korzystną alternatywę marki własnej
Op Voorraad
2 x 65,58zł
131,15zł
You save 15%
3 x 61,19zł
183,57zł
You save 20%
4 x 52,42zł
209,67zł
You save 32%
Filtr węglowy Electrolux ECFB02ST / 89992564 / Model 190 / ECFB02 (2 szt.)
76,76zł
Bezpłatna wysyłka od 40
Zamówione przed 17:00, dostarczone jutro*
Zawsze najlepsza cena
WebwinkelKeur
9.0 / 10 na 65571 opinii

Filtr węglowy Electrolux ECFB02ST / 89992564 / Model 190 / ECFB02 (2 szt.)

Filtr do okapu kuchennego Electrolux został zaprojektowany w celu oczyszczania powietrza zasysanego przez okap. Filtr zatrzymuje tłuszcz, kurz i inne zanieczyszczenia, zapobiegając ich przedostawaniu się do kuchni. Filtr do okapu Electrolux składa się z kilku warstw materiałów, w tym z filtra węglowego.

Filtr węglowy to warstwa węgla aktywnego, której zadaniem jest usuwanie zapachów i innych zanieczyszczeń z powietrza. Węgiel aktywny ma dużą powierzchnię, która może pochłaniać zapachy i inne cząsteczki, dzięki czemu powietrze opuszczające okap jest czystsze. Filtry węglowe należy regularnie wymieniać w zależności od intensywności użytkowania okapu, aby zapewnić jego optymalne działanie.

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapoznaj się z naszą pełną ofertą produktów Electrolux.

Geschikt voor


AEG9420513080094205130800
AEG9420514000094205140000
AEGDD 5661 VDD5661V
AEGDD 5661 V94205133500
AEGDD 5961 VDD5961V
AEGDD 5961 V94205133300
AEGDGB 2531 M94202206600
AEGDGB 2531 MDGB2531M
AEGDGB 3850 MDGB3850M
AEGDGB 3850 M94202206500
AEGDGB 3850 M07E07910A
AEGDGB 3850 M07E07911A
AEGDGB 3850 M94202206700
AEGDKB 2630 MDKB2630M
AEGDKB 2630 M94202200100
AEGDKB 2930 M94202200000
AEGDKB 2930 MDKB2930M
AEGDPE 4641 MDPE4641M
AEGDPE 4641 M94202251200
AEGDPE 4941 MDPE4941M
AEGDPE 4941 M94202251300
AEGDVB 5560 B94205135900
AEGDVB 5860 B94205134500
AEGDVB 5860 BDVB5860B
AEGDVB 5860 B94205136000
AEGDVE 5671 HG94205130900
AEGDVE 5671 HGDVE5671HG
AEGDVE 5671 HG94205132600
AEGDVE 5971 HBDVE5971HB
AEGDVE 5971 HB94205130800
AEGDVE 5971 HG94205132500
AEGDVE 5971 HGDVE5971HG
AEGDVE 5971 HG94205130700
AEGDVS 567 AHG94205140100
AEGDVS 597 AHG94205140000
AEGDVS 597 AHGDVS597AHG
AEGGD 5675 V94205133400
AEGGD 5870 V94205140800
AEGGD 5975 V94205133200
Arthur martin942021027942021027
Arthur martin942021028942021028
Arthur martin942640210942640210
Arthur martin942640211942640211
Arthur martin942640212942640212
Arthur martin942640213942640213
Arthur martin942640214942640214
Arthur martin942640217942640217
Arthur martin942640277942640277
Arthur martin942640533942640533
Arthur martin942640535942640535
Arthur martin942640597942640597
Arthur martin942640670942640670
Arthur martin942640671942640671
Arthur martin942640672942640672
Arthur martin942640786942640786
Arthur martin942640787942640787
Arthur martin942640788942640788
Arthur martinAFC 650 NAFC650N
Arthur martinAFC 650 WAFC650W
Arthur martinAFC 650 XAFC650X
Arthur martinAFC 950 GAFC950G
Arthur martinAFC 950 NAFC950N
Arthur martinAFC 950 WAFC950W
Arthur martinAFG 5001 NAFG5001N
Arthur martinAFG 5001 WAFG5001W
Arthur martinAFG 5001 XAFG5001X
Arthur martinAFG 560 XAFG560X
Arthur martinAFG 580AFG580
Arthur martinAFG 580 XAFG580X
Best07000100A07000100A
Best07000101A07000101A
Best07000102A07000102A
Best07000103A07000103A
Best0700177607001776
Best07039026C07039026C
Best07039027C07039027C
Best0704802007048020
Best070C0012A070C0012A
Best070C0013A070C0013A
Best07E07008A07E07008A
Best07E07008C07E07008C
Best07E07009A07E07009A
Best07E07009C07E07009C
Best07E07500A07E07500A
Best07E07501A07E07501A
Best07F6300107F63001
Best9420221400094202214000
Best9420221410094202214100
Best9420221420094202214200
Best9420221430094202214300
Best942022144942022144
Best942022145942022145
Best9420221470094202214700
Best9420221480094202214800
Best9420221490094202214900
Best9420221580094202215800
Best9420221590094202215900
Best9420221620094202216200
Best9420221630094202216300
Best9420221640094202216400
Best942022165942022165
Best9420221650094202216500
Best9420221770094202217700
Best9420221870094202218700
Best942022188942022188
Best9420221880094202218800
Best9420221890094202218900
Best9420221900094202219000
Best942051024942051024
Best942051025942051025
Best942051026942051026
Best942051027942051027
Best942051031942051031
Best942051032942051032
Best942051033942051033
Best942051034942051034
Best942051035942051035
Best9420510670094205106700
Best9420510680094205106800
Best942051070942051070
Best942051071942051071
Best942051122942051122
Best942051123942051123
Best9420511750094205117500
Best9420511760094205117600
Best9420511770094205117700
Best9420511780094205117800
BestAMIATA XS 60AMIATAXS60
BestAMIATA XS 90AMIATAXS90
BestBELLAGIO LUX MET 60BELLAGIOLUXMET60
BestBELLAGIO LUX MET 90BELLAGIOLUXMET90
BestBELLAGIO MET 60BELLAGIOMET60
BestBELLAGIO MET 90BELLAGIOMET90
BestBEPOM55VBBEPOM55VB
BestBEPOM55VNBEPOM55VN
BestBEPOM80VBBEPOM80VB
BestBEPOM80VNBEPOM80VN
BestBHC54750WABHC54750WA
BestBHC54751BABHC54751BA
BestBHC61420CABHC61420CA
BestBHC61420MABHC61420MA
BestBHC62350AABHC62350AA
BestBHC62420XABHC62420XA
BestBHC62421XABHC62421XA
BestBHC62450BABHC62450BA
BestBHC62450WABHC62450WA
BestBHC72420XABHC72420XA
BestBHC82420XABHC82420XA
BestBHC83650BABHC83650BA
BestBHC83650WABHC83650WA
BestBHC84751BABHC84751BA
BestBHC84751WABHC84751WA
BestBHC84752BABHC84752BA
BestBHC91420CABHC91420CA
BestBHC91420MABHC91420MA
BestBHC92351AABHC92351AA
BestBHC92420XABHC92420XA
BestBHC92421XABHC92421XA
BestBHC94750SABHC94750SA
BestBHC94751XABHC94751XA
BestBHG51320WABHG51320WA
BestBHG56550XABHG56550XA
BestBHG56650XABHG56650XA
BestBHG56750XABHG56750XA
BestBHG71320XABHG71320XA
BestBHG76550XABHG76550XA
BestBHG76650XABHG76650XA
BestBHG76750XABHG76750XA
BestBHP68450GABHP68450GA
BestBHP98450GABHP98450GA
BestBP4F01D02E08BP4F01D02E08
BestEXPEXP
BestFOLGARIDA ANTHRACITE 60FOLGARIDAANTHRACITE60
BestFOLGARIDA ANTHRACITE 90FOLGARIDAANTHRACITE90
BestFOLGARIDA CREAM 60FOLGARIDACREAM60
BestFOLGARIDA CREAM 90FOLGARIDACREAM90
BestFRAME HF PEWTERFRAMEHFPEWTER
BestFRAME HF XSFRAMEHFXS
BestGARDA XS 52GARDAXS52
BestGARDA XS 70GARDAXS70
BestIC35I90BIC35I90B
BestIRIS FPX HF BLACK 80IRISFPXHFBLACK80
BestIRIS FPX HF WHITE 80IRISFPXHFWHITE80
BestK24L-1 SL 07002777K24L1SL07002777
BestKITEKITE
BestOFFSET 800 L1D2CT BL F P.LIGHTOFFSET800L1D2CTBLFPLIGHT
BestOFFSET HF BLACK 80OFFSETHFBLACK80
BestP 780P780
BestSECRETSECRET
BestSPLIT HF BLACK 55SPLITHFBLACK55
BestSPLIT HF BLACK 80SPLITHFBLACK80
BestSPLIT HF WHITE 55SPLITHFWHITE55
BestSPLIT HF WHITE 80SPLITHFWHITE80
BestVISSO FPX 52VISSOFPX52
BestVISSO FPX 70VISSOFPX70
BestWIN XS 60WINXS60
BestWIN XS 70WINXS70
BestWIN XS 80WINXS80
BestWIN XS 90WINXS90
ELECTROLUXEFC 226 B94202243500
ELECTROLUXEFC 226 C94202243600
ELECTROLUXEFC 226 R94202243300
ELECTROLUXEFC 226 V94202243400
ELECTROLUXEFC 316 X94202207900
ELECTROLUXEFV 615 K94205134200
ELECTROLUXEFV 615 W94205134300
ELECTROLUXEFV 618 K94205134000
ELECTROLUXEFV 618 W94205134100
ELECTROLUXEFV 716 K94205123400
ELECTROLUXEFV 719 K94205123300
ELECTROLUXKFVB 19 K94205123000
ELECTROLUXLFC 316 K94202200500
ELECTROLUXLFC 316 X94202200400
ELECTROLUXLFC 316 X07000122A
ELECTROLUXLFC 316 X94202200200
ELECTROLUXLFC 317 X94202207700
ELECTROLUXLFC 319 K94202200700
ELECTROLUXLFC 319 X07000127A
ELECTROLUXLFC 319 X94202200300
ELECTROLUXLFC 319 X94202200800
ELECTROLUXLFG 517 X07E07912A
ELECTROLUXLFG 517 X94202206800
ELECTROLUXLFG 525 K94202207400
ELECTROLUXLFG 525 S07E01410A
ELECTROLUXLFG 525 S94202207200
ELECTROLUXLFG 525 W94202207300
ELECTROLUXLFG 615 K07E07812A
ELECTROLUXLFG 615 K94202207100
ELECTROLUXLFG 615 W94202207000
ELECTROLUXLFG 615 W07E07811A
ELECTROLUXLFG 615 X94202206900
ELECTROLUXLFG 615 X07E07810A
ELECTROLUXLFG 9525 S07E01415A
ELECTROLUXLFG 9525 S94202211900
ELECTROLUXLFV 316 K94205124700
ELECTROLUXLFV 316 W94205125100
ELECTROLUXLFV 316 Y94205124900
ELECTROLUXLFV 319 K94205124600
ELECTROLUXLFV 319 W94205125000
ELECTROLUXLFV 319 Y94205124800
ELECTROLUXLFV 416 K94205140300
ELECTROLUXLFV 419 K94205140200
ELECTROLUXLFV 616 K94205123701
ELECTROLUXLFV 616 K94205123700
ELECTROLUXLFV 616 W94205124400
ELECTROLUXLFV 616 W94205124401
ELECTROLUXLFV 616 Y94205124201
ELECTROLUXLFV 616 Y94205124200
ELECTROLUXLFV 619 K94205123600
ELECTROLUXLFV 619 K94205123601
ELECTROLUXLFV 619 R94205138300
ELECTROLUXLFV 619 W94205124301
ELECTROLUXLFV 619 W94205124300
ELECTROLUXLFV 619 Y94205124100
ELECTROLUXLFV 619 Y94205124101
FaureFFV 316 K94205135700
FaureFHC 6246207000135A
FaureFHC 6246294202200600
FaureFHC 6246207000133A
FaureFHC 6246294202201000
FaureFHC 62462 BA07000134A
FaureFHC 62462 BA94202200900
FaureFHC 9246294202201100
FaureFHC 9246207000136A
FaureFHC 9246294202201300
FaureFHC 9246207000138A
FaureFHC 92462 BA94202201200
FaureFHC 92462 BA07000137A
GlemGHP 64 BK07001878
GlemGHP 64 IX07001877
GlemGHP 64 IX 00807001600
GlemGHP 64 WH07001876
GlemGHP 640 IX 0094202221600
GlemGHP 640 IX 0007003625A
GlemGHP 640 IX 0094202230500
GlemGHP 640 IX 0007003632A
GlemGHP 640 IX 0194202221700
GlemGHP 640 IX 0107003637A
GlemGHP 641 BK94202221100
GlemGHP 641 BK07003614C
GlemGHP 641 IX07003610C
GlemGHP 641 IX94202220700
GlemGHP 641 WH94202221000
GlemGHP 641 WH07003613C
GlemGHP 67 BK07001924
GlemGHP 67 IX07001922
GlemGHP 67 WH07001923
GlemGHP 672 IX94202230700
GlemGHP 672 IX07003810A
GlemGHP 74 IX07001882
GlemGHP 741 IX07003611C
GlemGHP 741 IX94202220800
GlemGHP 94 BK07001881
GlemGHP 94 IX07001879
GlemGHP 94 WH07001880
GlemGHP 940 IX 0094202230600
GlemGHP 940 IX 0007003633A
GlemGHP 940 IX 0094202221400
GlemGHP 940 IX 0007003621A
GlemGHP 940 IX 0194202221500
GlemGHP 940 IX 0107003623A
GlemGHP 941 BK07003616C
GlemGHP 941 BK94202221300
GlemGHP 941 IX07003612C
GlemGHP 941 IX94202220900
GlemGHP 97 BK07001921
GlemGHP 972 IX07003813A
GlemGHP 972 IX94202230800
GlemK 213507045302
GlemK 2407001920
GlemK 2407001840
GlemK 2407001926
Juno9420512960194205129601
JunoJDK 1060 EJDK1060E
JunoJDK 1060 E 94264028300JDK1060E94264028300
JunoJDK 1090 E 94264028400JDK1090E94264028400
JunoJDWK 607 S0JDWK607S0
JunoJDWK 907 S0JDWK907S0
PROGRESSPDK 6040 E94202201900
PROGRESSPDK 9040 E94202202000
RadiolaF542F542
SABAHD 600 BOX 60 681176HD600BOX60681176
ThomsonDTT 61 XDDTT61XD
ZankerKHC 6246294202202200
ZankerKHC 9246294202202100
ZANUSSIZFV 316 K94205135500
ZANUSSIZFV 316 KZFV316K
ZANUSSIZFV 316 K94205135600
ZANUSSIZFV 816 KZFV816K
ZANUSSIZFV 819 KZFV819K
ZANUSSIZFV 916 YZFV916Y
ZANUSSIZFV 919 YZFV919Y
ZANUSSIZHC 610 XZHC610X
ZANUSSIZHC 611ZHC611
ZANUSSIZHC 611 NZHC611N
ZANUSSIZHC 611 WZHC611W
ZANUSSIZHC 611 XZHC611X
ZANUSSIZHC 62462ZHC62462
ZANUSSIZHC 6246294202201400
ZANUSSIZHC 7246294202207800
ZANUSSIZHC 911 NZHC911N
ZANUSSIZHC 911 N1ZHC911N1
ZANUSSIZHC 911 WZHC911W
ZANUSSIZHC 911 W1ZHC911W1
ZANUSSIZHC 911 XZHC911X
ZANUSSIZHC 911 X1ZHC911X1
ZANUSSIZHC 9246294202201500
ZANUSSIZHC 92462ZHC92462
ZANUSSIZHC 925 NZHC925N
ZANUSSIZHC 925 WZHC925W
ZANUSSIZHC 925 XZHC925X
text_table_info

Recenzje

(176)
Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie? Zadaj pytanie za pośrednictwem czat lub zadzwoń do naszego działu obsługi klienta
meer-weten
The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.
Name
Email